VRH A 2012

Angelina Lestell x Fortifer´s Full Force

Vrh A - štěňátka  narozena 1. 2. 2012

více v záložce - Vrh A

 

 

(první foto našich miminek :)

Když jsem se rozhodla, že Angi bude mít štěňátka, začal ten nejtěžší úkol - vybrat toho nejlepšího psa. Má kritéria byla velmi přísná a proto jsem se nakonec poohlížela pouze v zahraničí. Pes měl být rozhodně testovaný, zdraví, krásný, s perfektními zuby, pěkné mohutné tělo a v neposlední řadě pravou buličí povahu. A aby toho nebylo málo, preferovala jsem psa barevného, a aby po něm v ČR nebylo mnoho odchovů a tudíž to byla alespoň trochu "nová krev"...tím se mi okruh rapidně zúžil. Nakonec bylo rozhodnuto pro Freda (Fortifers Full Force), protože kde jinde hledat perfektního bulíka než v zemi původu - tedy Anglii, odkud byl Fred  importován do Polska. Fred pochází ze skvělé chovatelské stanice, kde kladou velký důraz na zdraví a povahu a pochází z několika generací testovaných zdravých bulíků.

První setkání s Fredem bylo skvělé, protože předčil všechna má očekávání. Je to úžasný, neuvěřitelně temperamentní bulík s krásným pevným svalnatým tělem, prostorným pohybem, velkou a širokou klabonosou hlavou, zuby samozřejmě bez chybičky. Není ani příliš velký, jak bývá poslední dobou k vidění. Je to prostě Pan Bulík, přesně takový, jaký by měl být. Fred je mazlivý, přátelský, energický, miluje míčky - a jak o něm panička sama řekla, je jako zajíček duracel - prostě mu nikdy nedojdou baterky :)

Ve spojení s divoškou Angi doufám, že budou štěňátka hlavně zdravá, přátelská, temperamentní s velmi zajímavým rodokmenem...no prostě krásní bulíčci. Co se barviček týče, tak se dá očekávat hodně černoušků :)  Krytí proběhlo 4. 12. 2011, přibližně 2. ledna 2012 vyrazíme na ultrazvuk zjistit, jak bylo krytí úspěšné. Pokud se vše povedlo, jak mělo, štěňátka by se měla narodit první týden v únoru.

 

 

Matka: Angelina Lestell Otec: Fortifer's Full Force
nar.: 15.9. 2009 nar.: 20. 8. 2009
testy: srdce, ledviny, patela, Baer - OK testy: srdce, ledviny, patela, Baer - OK
výstavy: výborná výborný, polský vítěz mladých, BOJ, BOB
   

 

 

Rodokmen štěňátek

 

Angelina Lestell

Gingersnap Will Therner

bílá se zn. 

Energy Drink opalplast Red Bull

bílá  

Bronya Geliet

bílá se zn.

Afrodita Marcus Urlandus

žíhaná, bílé zn.

Masaryk's Ellegal illia 

Bílá se zn.    

Casta Magique Diablesse

písková, bílá zn.

Fortifer's Full Force

Fortifer's Fiammetta

červená, bílé zn.

Ch Virtuous Brute Force by Fortifer  

černá s žíh, bílé zn.

Fortifer Fallen Fallow 

Engbull Becky Falls For Fortifers

černá s žíháním, bílé zn.

Engbull Lightining Blaze 
Gwyntarw Rock Solid

 

 

 

Fotogalerie: Rodiče vrh A